hakkımızda

BİZ NE YAPARIZ ?

hızlı çözümler ile kaliteli hizmet sunarız.

İstanbul’un tüm ilçelerine dağılmış servis ağımız ile, Televizyon, plazma, kombi, klima ve beyaz eşya tamir, bakım, onarım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Aynı gün içerisinde ilgili cihaza gerekirse yerinde onarım, gerektiğinde merkez ofiste tamiri sonrası sizin istediğiniz gün ve saatte tekrar geri kurulumunu sağlıyoruz. Tüm bu hizmetleri sunarken kaliteden asla ödün vermiyoruz.

Hizmet
49.275
Çözüm
45.990
Mutlu Müşteri
93.33%
Yıllık Müşteri
5475+
Televizyon

9 yılı aşkın süredir aynı ekip ve aynı enerji ile hizmetini sürdürüyor. Garantili servis hizmeti ile, aynı gün içerisinde cihazı yerinde onarır veya merkez ofiste usta ellerde tamirini sağlayıp, hızlı bir şekilde tekrar yerine kurulum sağlar.

Beyaz Eşya

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve derin dondurucunuz için bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz. Her tür cihaz için alanında uzman ekipler ile çalışıyoruz. 1 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.

Küçük Ev Aletleri

Alanında uzman ekiplerimiz ile, aynı gün içerisinde servis desteği sunmaktayız, Garantili servis hizmeti ile, aynı gün içerisinde cihazı yerinde onarır veya merkez ofiste usta ellerde tamirini sağlayıp, hızlı bir şekilde tekrar yerine kurulum sağlar.

Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı ve Elektrikli Süpürge